22 жовтня в нашому садочку пройшло чудове свято «Барви осені». Діти прославляли Золоту Осінь піснями, танцями, віршами, грали з «Ненажерою», дякували осені за чудові дарунки.
Вихованці середньої-старшої групи підготували танці «Ягідки», танець з листочками та парасольками, гарно виконали пісню про овочі та осінь, а малеча розповіла віршики, водили хоровод та грали в гру «Сонечко та дощ».
Перед святом вже традиційно проходила виставка поробок з природного матеріалу. Найкращі роботи приготували сім'ї Колєснікових, Сердюків та Писаренко, за що їм велике спасибі.
Добре попрацювали вихователі: Дібровська О.Д., Іваненко О.В, Синчило Т.А., тож свято вийшло яскраве, веселе. Гості ясел-садка та батьки залишилися задоволеними від виступу вихованців.

