^На початок
  
  
  
Get Adobe Flash player

Погода

Годинник

Вiкiпедiя

Свято осені в садочку

26 жовтня 2016 р.                                                               

Свято Осені в садочку

Чудового осіннього дня, 26 жовтня 2016 року, до дитячого садочка поспішали батьки на свято до своїх дітей, які приготували для них яскраве дійство «Веселої ярмарки».

Як на будь-якій ярмарці було багатолюдно, весело, де-хто продавав, а хтось купував, де сміялися, жартували, співали і танцювали. Згадали на святі і народні традиції, обереги українського народу, який надзвичайно талановитий. І це продемонстрували працівники ясел-садка: Дібровська О.Д., Синчило Т.А., Редько А.Л., Дацінько Н.Л., Рябуха І.В. та Кудряшова І.В., які затанцювали чудовий танець з рушниками, а вихованці – дівчатка – прекрасний танець з хустками. Хлопчики-козачата мірялися силою в перетягуванні каната та перекачували великі гарбузи, а потім затанцювали танок козаків «навприсядки».

Самі найменші дітки садочка теж запрошували гостей купувати овочі, співали та танцювали. Помічники вихователя Харченко С.М. (баба Солоха) та Кудряшова О.В. (циганка) повеселили гостей і дітей.

Діти старшої групи зі своїм вихователем Дібровською О.Д. та Синчило Т.А., вихователь молодшої групи зі своїми маленькими зробили незабутнє свято для батьків і гостей. А смачний коровай спекла кухар садочка Редько А.Л.. Батьки не були просто глядачами, але і виготовили разом з дітьми чудові поробки з природного матеріалу, за що їм величезне спасибі.

Поробки можна переглянути на нашому сайті в розділі «Батьківська сторінка»

Copyright © 2022.